ART / Lithographs / Litograph in colors 7528197
nr 752 8197
LITOGRAPH IN COLORS
signed, composition, 120/220, sheet: . 76 x 47,
signerad, Komposition, 120/220, bladets mått: . 76 x 47
300
SEK 200
Monday April 9 2012
at 17:48:23
3/4 13:16:37
8/4 22:42:45
150 kr